Sākums

Par mums

Projekti

Sieviešu Akadēmija

NVO sektors

NEW! e-akadēmija

Partneri

Fotogalerija

Labdarība

Informācija presei

Kontakti 

Dārgie draugi!

Mūsu organizācijā ir apvienojušās 39 Latvijas sieviešu organizācijas – un tas ir milzīgs spēks, jo mūsu atbalsts ir mūsu ģimenes, bērni, mazbērni. Mēs esam dažādu tautību cilvēki, mums ir atšķirīgas ticības, arī vecuma ziņā mēs atšķiramies, taču mūs apvieno vēlme dzīvot pienācīgi un neatkarīgi.

Kādēļ mēs esam apvienojušās?

Sabiedriskā organizācija piešķir mums iespēju pilnveidot savu dzīvi, tiekoties ar Latvijas un citu valstu sievietēm-uzņēmējām, lai:

 * dalītos pieredzē;

 * saņemtu jaunu informāciju;

 * atrastu sadarbības partnerus un attīstītu kopējus projektus (mentoringa   programmas);

 * attīstītu starptautiskās komunikācijas, piesaistītu klientus un atrastu draugus.

Mēs realizējam sociālus, integrējošus, mentoru, izglītojošus un daudzus citus projektus, kā arī organizējam lekcijas, kursus, seminārus, konferences un izstādes.

Mēs esam apvienojušās, lai būtu spēcīgākas, lai palīdzētu viens otram un citiem, kam dzīvē neklājas viegli un ir neaizsargāti. Mēs aktīvi iesaistāmies labdarības darbā, palīdzot sociāli nenodrošinātām daudzbērnu ģimenēm un bērniem un veciem cilvēkiem no aprūpes namiem.

Atbalstam talantīgus bērnus, piešķirot stipendijas un dotācijas sava talanta attīstībai.

Regulāri bērniem organizējam labdarības nometnes, tradicionālās Ziemassvētku brīvdienas, sporta dienas, Lieldienu pasākumus, palīdzam bērniem sagatavoties jaunam mācību gadam, kā arī rīkojam vēl daudz dažādus pasākumus.
Mēs pastāvīgi meklējam jaunas idejas un risinājumus,
sadarbojamies ar līdzīgi domājošiem uzņēmumiem un sponsoriem, kas palīdz mūsu uzņēmuma attīstībai.

Nāciet pie mums, jo mums ir vissvarīgākais - vēlme palīdzēt bērniem un neaizsargātiem cilvēkiem!
Mēs vienmēr esam priecīgi apspriest Jūsu ierosinājumus un esam gatavi piedalīties kopīgos projektos ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.
 

Mēs Jūs gaidām!

Ar cieņu,

Irina Pētersone

 

 

 

 

 

 Jaunumi

 

Video apskats kā mums gāja noslēguma konferencē projekta “ READY – pieprasītas integrācijas un izglītības aktivitātes jaunietēm (Līgums/ Vienošanās Nr.2012.EEZ/PP/2/MAC/023/02)” ietvaros.

 

https://www.youtube.com/watch?v=2J97QzRclFE